Відділ освіти виконавчого комітету Білопільської міської ради

Новини

Про відзначення Дня захисника України

Дата створення: 11:42 15.10.2020

Із метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України у закладах загальної середньої освіти проведено уроки пам’яті, години спілкування, інформаційно-просвітницькі заходи, спортивні змагання, зустрічі з воїнами ООС; учнями підготовлено вітальні листівки.

Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 09:44 11.09.2020

У серпні 2020 року учні Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 ім. А.С. Макаренка, вихованці гуртка «Сокіл» («Джура»), приєдналися до Всеукраїнського онлайн-огляду підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура» у 2020 році. Наметове містечко козацького рою «Богданівці» було розташоване на території заміського оздоровчого табору «Дружба». Програмою таборувань було передбачено зустріч з працівниками військового комісаріату, відвідування історичних та пам’ятних місць Білопілля; різноманітні змагання, посиденьки біля вогнища, несення нічної варти; проведення екологічного десанту, спортивного орієнтування, бесід на військово-історичну тематику, практичних занять із надання першої медичної допомоги, занять із кульової стрільби, подолання смуги перешкод, смачні страви, приготовані на вогнищі, тощо.

Про перший день 2020 – 2021 навчального року

Дата створення: 10:35 02.09.2020

Наперекір пандемії COVID-19 навчальний рік розпочався 1 вересня! Але свято Першого дзвоника цьогоріч не було таким безтурботним, як до пандемії. Не було традиційних лінійок, святкування проводилося в межах кожного класу з використанням нових креативних форм.          Тему Першого уроку кожен учитель обирав самостійно.          У Білопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 для учнів перших класів проведено інтерактивну гру-квест «Знайомимося зі школою». Першокласники під керівництвом одинадцятикласників розшукували шкільний дзвоник, який «зник» напередодні свята. Учні других-десятих класів зустрічалися в класних кабінетах. Перший урок для них був присвячений правилам безпечного навчання під час карантину. На всіх бажаючих чекала фотозона.  

ЗНО в умовах карантину

Дата створення: 16:54 01.07.2020

Гробова Вікторія Павлівна, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, про ЗНО в умовах карантину