Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради

Вакансії

 

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади на період декретної відпустки вчителя-дефектолога Комунальної установи Білопільської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

 

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади на період декретної відпустки учителя-дефектолога Комунальної установи Білопільської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр». Місце знаходження: вул.  Шевченка, 27, м. Білопілля, Сумська область, 41800.

 Кваліфікаційні вимоги на посаду фахівця Центру: наявність  вищої освіти не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія” за спеціалізацією олігофренопедагогіка та стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі відповідно до ч.2 ст. 24 Кодексу законів про працю:

          - копію паспорта громадянина України;

          - письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

          - копію трудової книжки;

          - копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

          - письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 1).

- довідку податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера;

- документ про освіту (диплом магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”);

- інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються до 04.06.2021 року включно, за адресою: Сумська область, м. Білопілля, вул. Шевченка, 27, (відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради).

Дата, етапи (письмовий та співбесіда), місце проведення конкурсного відбору: 09.06.2021 о 15.00 год, за адресою: Сумська область, м. Білопілля, вул. Шевченка, 27.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та відповідає за прийом документів: Наливайко Марина Володимирівна, тел.0995574362, Емейл: 43385491@mail.gov.ua

Наказ №61-ОД від 11.05.2021 р.