Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

За ініціативи Президента України обласні військові адміністрації реалізовують регіональні програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Цей проєкт — система регіональних спортивних шкільних ліг, які щорічно проводять на рівні школи, району, області та України. Їхня мета — збільшити частку учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом.

У сезоні 2023/2024 всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року для п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг.

Реєструйтеся та приєднуйтеся до учнівських змагань.

30 Січня, 2024 р., 20:20
Учні Білопільського ліцею N2 імені С.М. Гордієнка стали учасниками  змагань зі спортивного орієнтування в рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Спортивне орієнтування складний та багатокомпонентний вид спорту. Він поєднує у собі фізичну витривалість, уміння орієнтуватися на місцевості та швидко приймати рішення.  Під час змагань зі спортивного орієнтування, учасники використовують спеціальну мапу із завданнями та компас. При проходженні контрольних пунктів учні мають приймати рішення всією командою, що  згуртовує та мотивує. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
25 Січня, 2024 р., 20:33
Всеукраїнський загальнонаціональний проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" впевнено крокує закладами освіти. 25 січня у Білопільському ліцеї N2 імені С.М. Гордієнка відбулися  змагання з волейболу та футзалу серед учнів 7-8 класів.
24 Січня, 2024 р., 17:00
«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» - лозунг проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Учасники команд Куянівської гімназії провели відбіркові змагання з футзалу. Тренер та суддя змагань Віталій Петровський відзначив добру фізичну підготовку всіх команд, відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався захоплюючою азартною, але дружньою боротьбою. Команди переможці отримали нагороди за перемогу в змаганнях. Глядачі, які були присутні на події відзначили належну підготовку та організацію змагань, спортивний дух та прагнення команд до перемоги.
20 Січня, 2024 р., 11:51
18 січня 2024 року в Білопільському ліцеї № 1 відбулися змагання з волейболу серед учнів 9-их класів. Під час змагань юні спортсмени показали, як уміють гідно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Вітаємо переможців та дякуємо вчителям фізичної культури за прекрасну організацію та проведення змагань.
18 Січня, 2024 р., 14:19
«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»! Саме під таким гаслом проходить І етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Білопільському ліцеї №2 імені С.М. Гордієнка.  У такий складний період життя нашої держави дуже важливо згуртувати учнівську молодь та відволікти від подій, що відбуваються. Саме заняття фізичною культурою й спортом дають можливість тримати тіло та власні думки в тонусі. Неодноразово доведено, що фізична активність зменшує наслідки депресії та тривоги. Тому ми маємо дбати не лише про фізичне здоров’я, а й про ментальне. Також не варто забувати, що фізична активність покращує навички мислення та прийняття рішень, забезпечує здорове зростання й розвиток учнів у цілому. Під час І етапу команди учнів змагатимуться за право представляти ліцей на наступному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Відповідно до календаря проведення спортивних заходів відбулися відбіркові змагання з баскетболу серед учнів 6-8 класів 2010-2013 років народження.  Бажаємо нашим учням перемоги!
18 Січня, 2024 р., 13:50
17 січня 2024 року учні Білопільської гімназії №3 взяли участь у першому етапі  змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти». Це  масштабний спортивний рух, що стартував у всіх областях Україні. Проєкт втілюється під патронатом Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту. Учнів чекають етапи змагань на різних рівнях у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.  Ігри розпочали  І етапом спортивних  змагань з футзалу в рамках проєкту.
17 Січня, 2024 р., 17:23
У спортивному залі Білопільського ліцею № 1 пройшли змагання з футзалу серед дітей 2012 року народження та молодших учнів . У змаганнях узяли участь чотири команди.  Дякуємо усім учасникам та тренерам за цікаву гру, високу майстерність і наснагу до перемоги. Щиро вітаємо команду, яка посіла І місце  із Перемогою!!!
17 Січня, 2024 р., 16:18
У рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України, популяризації видів спорту, збільшення рухової активності учнів, формування збірної команди для участі у фіналі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед здобувачів освіти Білопільського ліцею №1 відбулося урочисте відкриття І шкільного етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». На церемонії відкриття був присутній представник Білопільської дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Білонога Білопільської міської ради Лазоркін Руслан Олександрович - старший тренер-викладач відділення з легкої атлетики, тренер вищої категорії, майстер спорту зі спортивної ходьби. Юні спортсмени змагатимуться у 5 видах спорту: волейбол, баскетбол, футзал, черлідінг та спортивне орієнтування. Вищевказаний захід реалізується під гаслом «Разом переможемо». За мету ставимо масове залучення здобувачів освіти до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів. Разом тримаємо спортивний фронт України! Спільно до ПЕРЕМОГИ!
15 Січня, 2024 р., 16:48
На Сумщині стартував загальнонаціональний проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", "Спортивні ліги Сумщини".  Куянівська гімназія Білопільської міської ради доєднується до проєкту.  Відповідно до графіка змагань, серед команд гімназії відбувся І (відбірковий) тур з волейболу. Учасники продемонстрували командну гру, фізичну витривалість та активність.
13 Січня, 2024 р., 16:36
Спорт - це сила, честь, відвага, заповзятість та жага до перемоги! Зі стартом ІІ семестру наші школярі роблять крок на шляху реалізації проєкту " Шкільні спортивні ліги Сумщини".    «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – спортивні змагання змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду🔝   Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня. Цього року Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з пʼяти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг   Змагання складатимуться з 5 етапів:   1️⃣. Шкільний – формування збірних команд шкіл з певних видів спорту   2️⃣. Територіальний – змагання серед шкіл у межах територіальних громад   3️⃣. Районний – визначення переможців районів  4️⃣. Обласний – проведення змагань на обласному рівні, переможці якого отримують перепустку у фінальний етап   5️⃣. Всеукраїнський – визначення чемпіона та призерів змагань кожної окремої Ліги   

Вхід для адміністратора