Турбота про людей, передусім, про дітей та молодь, охорона їхнього здоров’я і життя – одне з першочергових і найважливіших завдань органів державної влади та місцевого самоврядування.
Відділом освіти направлено керівникам закладів освіти Інформаційну довідку для проведення роз’яснювальної роботи щодо запобігання поширенню коронавірусу, розроблену Міністерством охорони здоров’я України, та доручено забезпечити проведення в закладах освіти протиепідемічних і профілактичних заходів та інформування педагогічних, учнівських, колективів і батьківської громадськості про цю небезпечну хворобу та шляхи її попередження, а також оформити тематичні куточки та стенди, де розмістити пам’ятку «Коронавірус: профілактика інфікування та поширення», плакати та інформацію про те, як передається ця інфекція, як виявити її на початкових стадіях, хто знаходиться в групі ризику, і, найголовніше, рекомендації, як убезпечити себе від зараження коронавірусом