Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Білопільської міської ради Сумської облас

Навчальний заклад розташований у центрі села Павлівка, що за 25 км від Білопілля. Свою історію він починає ще з 1983 року, коли за кошти місцевого колгоспу було побудовано нове приміщення (тоді ще Павлівської середньої школи) на 392 місця.

У 2009 році заклад реорганізовано в Павлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

На 1  вересня  2020 року в Павлівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ навчається 78 учнів та 11 вихованців.

Школу очолює Андрусенко Юрій Васильович – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Мета роботи школи – створення умов для забезпечення сучасної, доступної та якісної системи освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості й потреб держави, забезпечення ефективного управління розвитком закладу освіти.

Саме тому в НВК облаштовано 12 затишних навчальних та спеціалізованих кабінетів, кабінет інформаційно-комунікаційних технологій із підключенням до мережі Інтернет, спортивна зала, спортмайданчик та нещодавно по-сучасному відремонтовані актова зала.

Функціонує шкільна бібліотека, бібліотечний фонд якої становить понад 7570 примірників. Він постійно поповнюється новою художньою та навчальною літературою.

Шкільна їдальня розрахована на 90 місць, укомплектована новими меблями та електроприладами. Вона організовує повноцінне гаряче харчування усіх дітей.

НВК має  два власних шкільних автобуси для підвезення дітей та вчителів з віддалених районів села та учнів Ободівського старостату.

Робота педагогічного колективу школи спрямована на:

· виконання державних законів та нормативних документів;

· реалізацію навчального плану і навчальних програм з усіх предметів;

· виконання пріоритетних напрямків розвитку школи.

Для дітей молодшої ланки організовано перебування у групі продовженого дня, де вони:

- виконують домашнє завдання;

- із користю проводять свій вільний час на виховних годинах;

- відвідують гуртки за інтересами.

Гармонійний розвиток дитини, виховання її як особистості здійснюється соціально-психологічною службою.

Для розвитку обдарованості, нахилів, талантів, творчих здібностей дітей в НВК діють гуртки та спортивні секції.

Учні школи щороку показують високі результати у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, займають призові місця в районних спортивних змаганнях (із волейболу серед хлопців та серед дівчат, із футзалу серед дівчат, у конкурсі «Нащадки козацької слави»). Також учні закладу є лауреатами та призерами таких конкурсів, як: “Колосок”, “Левеня”, “Кенгуру”, “Совеня”, “Соняшник”, “Кришталева сова”.

На базі закладу постійно проводяться районні семінари методичних об’єднань вчителів.

Директор

Андрусенко Юрій Васильович

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 24021892

Адреса: Сумська область, Білопільський район, с.Павлівка, вул. Хілкова, 21

Сайт: https://sites.google.com/view/pavlivskijnvk83

E-Mail адреса: Pavlivka_s@ukr.net

Контактні телефони: (05443)94806

Директор: Андрусенко Юрій Васильович

Вхід для адміністратора