A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради

Документи для здійснення комплексної оцінки

Дата: 02.01.2025 00:00
Кількість переглядів: 9

Фото без опису

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Комплексна оцінка, у тому числі повторна, проводиться:

за письмовим (або он-лайн, використовуючи АС «ІРЦ») зверненням (заявою) до інклюзивно-ресурсного центру батьків (одного з батьків) або інших законних представників особи з особливими освітніми потребами, особи, яка подала заяву.

 

При зверненні до фахівців КУ БМР «Інклюзивно-ресурсний центр» для здійснення комплексної  оцінки необхідно мати при собі такі документи:

 

  • Фото без описудокументи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
  • свідоцтво про народження дитини (копія);
  • інші документи, що посвідчують особу, якій проводитиметься комплексна оцінка;
  • У разі проведення комплексної оцінки особи з інвалідністю до звернення (заяви) до інклюзивно-ресурсного центру щодо проведення комплексної оцінки додається її індивідуальна програма реабілітації.

У разі коли особа з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:

  • психолого-педагогічна характеристика особи із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;
  • зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для осіб, які здобувають загальну середню освіту), малюнки, інші результати навчання, виховання та розвитку особи;
  • документи щодо додаткових обстежень особи;
  • копія протоколу засідання команди психолого-педагогічного супроводу особи з особливими освітніми потребами із зазначенням потреби щодо продовження тривалості здобуття освіти

У разі коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до Центру подаються:

  • попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки;
  • висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг із зазначенням динаміки розвитку особи згідно з індивідуальною програмою  розвитку

 


« повернутися

Вхід для адміністратора