Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Конкурс творів-есе з правової тематики серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти України ”У МЕНЕ Є ПРАВО”

Дата: 20.11.2023 12:07
Кількість переглядів: 21

 

Пенітенціарна академія України – єдиний в Україні заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, підпорядкований Міністерству юстиції України, оголошує всеукраїнський конкурс творів-есе з правової тематики «У мене є право».

Конкурс проводиться з метою поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини серед учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприянні в обранні майбутньої професії, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.

До участі у Конкурсі запрошуються учні та учениці 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Основними критеріями оцінювання есе є: відповідність есе концепції прав людини, наявність та чітке викладення власної думки, креативність та оригінальність викладу змісту з урахуванням сучасного стану нормативно правового забезпечення  дотримання прав людини. На Конкурс не приймаються роботи, що містять плагіат.

Есе має бути написано українською мовою обсягом до 2 сторінок А4 формату, воно має обов’язково розпочинатися зі слів: “У мене є право”.

Роботи приймаються з 20 листопада до 15 грудня 2023 року, визначення та оголошення переможців – до 1 лютого 2024 року.

Усі учасники Конкурсу та їх керівники отримають Дипломи та Подяки. Учасники Конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та цінні подарунки.

Оголошення результатів і церемонія нагородження відбудеться онлайн за допомогою платформи ZOOM.

Участь у Конкурсі безкоштовна і здійснюється на добровільних засадах.

Для участі у Конкурсі учасники надсилають реєстраційну анкету та есе на електронну пошту організаційного комітету Конкурсу press-academy@ukr.net з поміткою «Конкурс есе».

Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на ваші креативні думки!

 

Додаток №1

Додаток №2 (Положення)


« повернутися

Вхід для адміністратора