Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Про збір пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Дата: 31.05.2023 07:49
Кількість переглядів: 23

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 19.05.2023 № 4137/3.3 щодо надання пропозицій про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України повідомляємо.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) (далі – Постанова) Міністерством молоді та спорту України розпочато прийом пропозицій та документів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України від:

  • органів місцевого самоврядуванн;
  • районних державних адміністрацій;
  • громадських об’єднань, які не мають статусу всеукраїнських;
  • відокремлених підрозділів всеукраїнських громадських об’єднань;
  • благодійних організацій;
  • засобів масової інформації регіональної або місцевої сфери.

Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 Постанови та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313а, м. Київ, 01601.

Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення протягом 2022 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії – за телефоном (044) 284 30 26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).


« повернутися

Вхід для адміністратора