Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Єдина Україна

Дата: 05.10.2022 14:00
Кількість переглядів: 136

 

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 30.09.2022 № 5805/15 щодо реалізації проєкту «Єдина Україна» повідомляємо, що відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту разом з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі реалізовують Всеукраїнську акцію «Єдина Україна - ІІІ».

Цільовою аудиторією заходу є населення країни, яке прагне усвідомити основні цінності існування української нації, підвищити власний рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення. Проведення акції планується з 17 по 30 жовтня 2022 року через безкоштовні просвітницькі лекції в онлайн режимі.

Програма заходу містить лекційні заняття, тренінги, інші форми взаємодії та спрямована на формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

Основними завданнями заходу є:

підвищити в учасників рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, державні символи України;

поінформувати населення про радянські міфи щодо становлення української нації;

реалізувати програму із практичних занять та гутірок, що формує українську громадянську ідентичність у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність);

провести онлайн зустрічі з відомими людьми, які роблять вагомий внесок до формування української громадянської ідентичності у населення.

Просимо максимально розповсюдити інформацію про захід серед населення регіону та поширити реєстраційну онлайн анкету, яка розміщена за посиланням: https://bit.ly/39Mn. Додатково інформуємо, що захід реалізовується втретє, тому лекційні матеріали будуть частково оновлені. Усі матеріали та відповідні посилання для реєстрації учасників – у додатках.

 

Додаток     Наказ     Положення


« повернутися

Вхід для адміністратора