Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Відзначення у закладах освіти Білопільської ТГ Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2022 14:26
Кількість переглядів: 124

     Учні, вихованці та педагоги закладів загальної середньої освіти, КПЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Білопільської міської ради взяли активну участь в організації культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню захисту дітей, що пройшли в онлайн-форматі.
    Так, працівники, вихованці КПЗ Білопільської міської ради "Центр дитячої та юнацької творчості" підготували руханку-танок "Щасливі діти!", фотоквест "Веселий марафон", майстер-клас із виготовлення магніту "Дитячі мрії", онлайн-концерт "Хай щастя всміхається кожній дитині!", флешмоб "Ми діти України". Окрім того, умілими руками працівників цього закладу було створено святкову фотозону. Заходи було розраховано для дітей усіх вікових категорій.
    Учні закладів загальної середньої освіти долучилися до перегляду Всеукраїнського інтерактивного онлайн-уроку з мінної безпеки. Під час уроку, за допомогою інтерактивних завдань, діти дізналися як розрізнити вибухонебезпечні предмети, де може чатувати небезпека та які знаки попереджають про неї; як зробити свої прогулянки та пересування безпечними і яких правил вкрай важливо дотримуватися.
    Педагогічними працівниками проведено загальношкільні та класні тематичні заходи в онлай-форматі: "Місія любові, добра та турботи" (Білопільський ліцей № 1), конкурси, вікторини (Білопільський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ № 4), інформаційну годину «Про права дітей» (Білопільський ліцей № 2 імені С.М. Гордієнка) тощо. Крім того, учням було запропоновано долучитися до флешмобу «Розширюємо коло друзів», що стартував у межах Всеукраїнського проєкту «Підтримай дитину».


« повернутися

Вхід для адміністратора