Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради

Краєзнавчий зліт

 

23 червня 2021 року команда «ЕВЕРЕСТ» Комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» взяла участь у другому (завершальному) турі обласного етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів – краєзнавців, що відбувся на базі Комунального закладу Сумської обласної ради – Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Програма зльоту включала проходження експедиційного маршруту, командної смуги перешкод, також наші краєзнавці змагалися в пізнавально – інтерактивній грі «Подорожуємо Сумщиною» та екологічній майстерні «Знати, щоб зберегти». З творчим завзяттям та цікавістю підійшли юні учасники до створення фото у творчій майстерні «Креативні музейні світлини», за які отримали І         місце.

За підсумками балів, отриманих учасниками в усіх творчих майстернях та конкурсах, «ЕВЕРЕСТ» посів четверте загальнокомандне місце. Призові місця вибороли в таких залікових конкурсах: «Візитка команди» - ІІ місце, «Туристсько-краєзнавча вікторина» -ІІ місце, «Творчі майстерні з екологічного та географічного краєзнавства – ІІ місце, з історичного краєзнавства – ІІІ місце».

Тепла та сонячна погода, можливість провести день на свіжому повітрі, та поборотись за перемогу своєї команди - не залишили байдужими нікого. Приємно було бачити запал в очах учасників, прагнення до перемоги, справжній командний дух і щирі дитячі усмішки.

Дякуємо організаторам за змістовний, креативно та цікаво організований захід.« повернутися до списку новин