Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»

Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» створений рішенням 4 сесії 7 скликання Білопільської міської ради від 24.10.2019.

Засновник – Білопільська міська рада.

Розпочав свою роботу з 2 січня 2020 року.

Центр – комплексний заклад позашкільної освіти. Заняття в гуртках здійснюються у позанавчальний та позаурочний час як у будні дні, так й у вихідні дні тижня. Мова навчання – українська.

Структура закладу включає інформаційно-методичну, психологічну служби, відділення Малої Академії наук України – наукове товариство учнів для поглибленого вивчення навчальних дисциплін та галузей науки і техніки та 2 навчально-виховних відділи, які працюють за вісьмома напрямами: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, військово-патріотичний, фізкультурно-спортивний, еколого-натуралістичний, науково-технічний, дослідницько-експериментальний, гуманітарний.

Станом на 01 жовтня 2020 року в закладі функціонує 79 гуртків за такими організаційними формами як творчі об’єднання, гуртки, секції, студії, школи, театри, клуби та ін., які охоплюють 963 вихованців віком від 3 до 18 років.

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку працює школа раннього творчого розвитку «Малятко».

Освітній процес забезпечують 29 керівників гуртків, культорганізатор, акомпаніатор, практичний психолог, методисти та завідувачі відділів. З них – 24 мають вищу освіту.

Матеріальна база закладу включає 14 навчальних кабінетів, спортивну залу / залу для проведення масових заходів, виставкову залу, краєзнавчу кімнату-музей. На території закладу встановлена бесідка для проведення занять у «зеленому класі». Кабінети оснащені новими меблями, комп’ютерною технікою, обладнанням та матеріалами для якісного навчання.

Заняття гуртків, груп та інших творчих об’єднань також здійснюються у приміщеннях закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Білопілля відповідно до укладених угод.

Пріоритетами діяльності Центру дитячої та юнацької творчості є пошук і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей, задоволення потреб дітей і юнацтва у творчій самореалізації, популяризація та пропаганда конкурсних програм для дітей і юнацтва, організація дозвілля. Саме система позашкільної освіти позашкільного закладу дає додаткову можливість навчити кожного вихованця самостійно мислити, діяти в нестандартних умовах, вирішувати найрізноманітніші завдання сьогодення.

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 43435992

Адреса: Сумська область, місто Білопілля, вулиця Олександра Олеся, 10

Сайт: https://sites.google.com/view/bilopillya-cdut

E-Mail адреса: 43435992@mail.gov.ua

Контактні телефони: (05443)92201, (05443)92643

Директор: Садова Наталія Миколаївна

 

Вхід для адміністратора