Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Комунальна установа Білопільської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

Комунальна установа Білопільської міської ради «Інклюзивно – ресурсний центр» розташована за адресою: 41800, вул. Шевченка, 27, м.Білопілля, Сумської області.

Установу було утворено та зареєстровано 01 червня 2018 року. Урочисте відкриття відбулося 29.08.2018 року. Діяльність розпочато з вересня 2018 року.

Директор установи Моргун Інна Сергіївна, спеціаліст вищої категорії.

«Ми готові працювати з Вами, а не за Вас» - цей девіз повною мірою розкриває діяльність Інклюзивно-ресурсного центру. Колектив самовідданих працівників, що допомагає маленьким і великим вихованцям з особливими освітніми потребами долати труднощі навчання, соціалізуватися й бути успішними на своєму рівні на початок 2020 року складається із 3 фахівців.

Основною метою Комунальної установи Білопільської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійно-технічної освіти.

Основні напрями діяльності ІРЦ :

- здійснення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання рекомендацій педагогічним працівникам, батькам щодо організації інклюзивного (спеціального) навчання в умовах закладів загальної середньої, дошкільної освіти, закладах професійно-технічної освіти

Комплексна психолого-педагогічна оцінка проводиться фахівцями центру індивідуально за такими напрямами:

· оцінка фізичного розвитку дитини;

· оцінка мовленнєвого розвитку дитини;

· оцінка когнітивної сфери дитини;

· оцінка емоційно-вольової сфери дитини;

· оцінка навчальної діяльності дитини;

- надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям, які потребують корекції пізнавальних процесів, емоційно-вольової сфери, психолого-педагогічних та реабілітаційних заходів;

- ведення реєстрів даних про освітні, медичні заклади, громадські організації, в яких надається допомога дітям з особливими освітніми потребами;

- співпраця з освітніми закладами, надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань супроводу дітей з особливими освітніми потребами, організації інклюзивного навчання .

Послуги в ІРЦ (корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні, отримання висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей) надаються батькам, або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами за попереднім записом по телефону (05443) 9 17 75, також подати заяву можна на Порталі ІРЦ за посиланням: https://ircenter.gov.ua/irc/view/id/85240

Оснащення ІРЦ:

Приміщення ІРЦ оснащене всім необхідним обладнанням для надання якісних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Різноманіття науково - методичних, наочних, дидактичних матеріалів, іграшок, тренажерів не залишать байдужими жодну дитину.

У нашому центрі функціонують кабінети вчителя-логопеда, вчителя-реабілітолога, вчителя-дефектолога, практичного психолога.

Директор

Моргун Інна Сергіївна

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 42173895

Адреса: Сумська область, місто Білопілля, Шевченка, 27

Сайт: https://bilop-osvita.gov.ua/pro-nas-11-25-04-04-03-2019

E-Mail адреса: 42173895@mail.gov.ua

Контактні телефони: 05443 9 17 75

Директор: Моргун Інна Сергіївна

Вхід для адміністратора