Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Ганнівсько-Вирівська гімназія

Історична довідка:

            Коріння школи сягає 1902 року, коли дітлахів в убогій хаті вчив азбуки дорослий-самоучка.  А вже в 1904 році за ініціативою земства було побудоване приміщення школи, яке збереглося і функціонує донині.  В  ньому  розміщений апарат сільської ради.

            Серед перших вчителів села старожили  називають  імена  Наталії Яківни, Ніни Прокопівни , прізвищ яких ніхто не пам’ятає.

            У тридцятих роках школа стала семирічною, в ній навчалося -123 дітей.

           У 1964 році  побудовано нове приміщення заклду з шести класних кімнат (за ініціативи голови  колгоспу М.А.Вакуленка ). Заклад  став восьмирічним.   Навчання було однозмінним з подовженим днем.

        У 1987 році за ініціативою голови колгоспу ім.Кірова В.Д.Глазуна  і в честь 70-річчя Радянської влади  було введено в експлуатацію добудову: двоповерхове приміщення з шести класних кімнат, їдальні, сучасної спортивної зали, шкільної бібліотеки. Заклад став середнім .    Перший випуск відбувся 1989 року.

            За час свого існування здійснено 31 випуск із стін школи, атестати ( свідоцтва)  про повну загальну середню освіту отримали 241 випускник; 6 учнів  закінчили школу з відзнакою ( 5 золотих та 1 срібна медалі). Серед найвидатніших випускників Ганнівсько-Вирівської школи слід назвати Глазун Вікторію Вікторівну - кандидата економічних наук, куратора секції «Логістика» Сумського Національного Аграрного університету; Коваленка Ігора Дмитровича – підполковника митної служби, начальника оперативно-розшукового відділу. У кожній сфері суспільного життя є випускники нашого навчального закладу : в освіті, медицині, на державній службі, у юриспруденції, на залізниці, сільському господарстві, торгівлі; географія нинішнього існування колишніх випускників велика: від України і Росії  до Німеччини, Іспанії, Швейцарії ін.

             У липні 2020 року Ганнівсько-Вирівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів реорганізовано в Ганнівсько-Вирівську гімназію.

              У 2020-2021 навчальному році в Ганнівсько - Вирівській  гімназії Білопільської районної ради Сумської області навчається 50 учнів, освітній процес здійснюють 14 педагогів . Адміністрація закладу: Совенко Людмила Михайлівна - директор , Макаруха Галина Макарівна- заступник директора  з навчально-виховної роботи.

            Колектив закладу працює над удосконаленням системи підвищення педагогічної майстерності, узагальненням і втіленням у практику своєї діяльності передового педагогічного досвіду, удосконаленням форм і методів навчання та виховання.

            Учителі та учні беруть активну участь у проведенні та організації волонтерської роботи, дбають про матеріально-технічну базу школи, діляться надбаннями та досвідом з колегами району, проводячи семінари та виїзні засідання, є учасниками різноманітних конкурсів та акцій.

            Ганнівсько-Вирівська гімназія - це своєрідна міні-держава, в якій панують свої звичаї та закони, які творилися протягом багатьох років і які плекає підростаюче покоління.

Контакти:

Код ЄДРПОУ 24021521

Адреса: 41846, Сумська область, Білопільський район, с.Ганнівка Вирівська, вул. Глазуна, 40

Сайт: https://gannivsko-virivska-zosh0.webnode.com.ua/

E-mail:  gannivka.v.shkola@ukr.net

тел.: (05443) 9 - 53 -58

 Директор  - Совенко Людмила Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи  - Макаруха Галина Макарівна 

Вхід для адміністратора