Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С.Макаренка Білопільської міської ради Сумської області

Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С.Макаренка Білопільської міської ради Сумської області продовжив свою діяльність у даному статусі з 01 січня 2020 року відповідно до рішення шостої сесії VII скликання Білопільської міської ради Білопільського району Сумської області від 28.11.2019 р. № 104.

Директор закладу – Колесникова Надія Михайлівна.

Заступники директора з навчально-виховної роботи: Мартиненко Віра Петрівна, Шевцова Оксана Василівна.

Потужність закладу згідно з ліцензією – 200 місць. У закладі функціонує 11 класів, у яких навчається 146 учнів.

Любов до професії, працелюбність, прагнення до самовдосконалення, постійний педагогічний пошук – складові успіху педагогів закладу. У школі працює 33 педагоги. З них мають: 15 – вищу категорію, 7 – першу категорію, 3 – другу категорію, 3 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України», 6 – Почесними грамотами Міністерства освіти України, 6 – присвоєно звання «Старший учитель», 1 – звання «учитель-методист».

Білопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С.Макаренка – це заклад, що забезпечує реалізацію права дітей на загальну середню освіту на рівні державних стандартів, права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство.

У школі відкрито 8 інклюзивних класів, у яких навчається 13 учнів з особливими освітніми потребами. Для проведення корекційної роботи створено ресурсну кімнату із зонуванням, яка забезпечена необхідним сучасним обладнанням, оргтехнікою, дидактичним матеріалом, методичною літературою.

У розпорядженні дітей 2 навчальні корпуси (учні початкових класів навчаються в окремому приміщенні), спальний корпус, їдальня на 150 місць, майстерні, кабінет психологічної служби, спортзал, кімната школяра, тренінгова кімната. Школа підключена до мережі Інтернет, функціонує комп’ютерний клас. У кабінеті зарубіжної літератури та кабінетах початкових класів встановлені сучасні мультимедійні комплекси. Облаштовано спортивно-ігровий майданчик, реконструйовано шкільний стадіон у комплекс-стадіон зі штучним покриттям із зонами для ігор у баскетбол, футбол, волейбол, гандбол.

На виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, усебічне сприяння підвищенню методичної майстерності педагогів спрямована діяльність шкільної бібліотеки, фонд якої становить майже 20000 примірників.

У школі функціонує медичний кабінет, роботу якого забезпечує сестра медична.

Директор

Цюпка Вікторія Олегівна

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 13996886

Адреса: Сумська область, Білопільський район, м.Білопілля, вул. Сумська, 7

Сайт: https://bzzso-5.e-schools.info

E-Mail адреса: bilopilskyizzso5@ukr.net

Контактні телефони: (05443)91175

Директор: Цюпка Вікторія Олегівна

Вхід для адміністратора