Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Білопільський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Дзвіночок» Білопільської міської ради Сумської області

Історична довідка:

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Дзвіночок», до передачі в комунальну власність (16.02.2001 року), існував як дитячий (ясла – садок) №17 Південної залізниці. Він був заснований наказом начальника відділу кадрів та навчальних закладів Південної залізниці №30 від 19 листопада 1943 року і був відкритий 1 грудня 1943 року. Дитячий садок було розміщено у поміщицькій садибі по вулиці Ломоносова. У ньому було створено дві групи дітей віком від 3 до 7 років. У 1970 році, поруч із старим приміщенням, було побудоване нове, що існує і до нині.

У даний час дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Дзвіночок» підпорядкований відділу освіти виконавчого комітету Білопільської міської ради, розрахований на дві різновікові групи дітей віком від 2 до 5 років. Колектив складається з 5 педагогів: 2 - мають вищу освіту, 1- першу категорію, 3 – середню спеціальну. Стаж роботи всіх – понад 30 років.

Програмним забезпеченням виховного процесу є Базова програма розвитку дитини від народження до шести років «Я у Світі», рекомендована МОН України (Лист Міністерства освіти і науки України від 12.07.2019 № 1/11-6326) та затверджена на засіданні педагогічної ради.

Завдання педагогічного колективу: забезпечити гармонійний та різнобічний розвиток особистості, створення в умовах закладу дошкільної освіти розвивального життєвого простору, сприятливого для:

- розвитку дитини дошкільного віку, відповідно до її нахилів, здібностей, індивідуальних та фізичних потреб;

- забезпечення балансів фондів «можу» і «хочу» - спрямування зусиль на узгодженість життєво необхідних знань, умінь, здібностей дитини з її особливими потребами:

- розвитку задатків активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції, як системи ціннісних ставлень до природи, культури, людей, власного Я;

- втілення інноваційних технологій та методик освітньої діяльності у закладі.

Завідувач

Андрухова Людмила Юріївна

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 34584077

Адреса: Сумська область, місто Білопілля, вул. Федора Пивоварова 10

Сайт: https://dnz-dzvin.wixsite.com/dnz-dzvinohok

E-Mail адреса: dnz-dzvin@ukr.net

Контактні телефони: (05443) 9-28-62

Завідувач: Андрухова Людмила Юріївна

Вхід для адміністратора