Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Білопільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Сонечко" Білопільської міської ради Сумської області

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» знаходиться у комунальній власності Білопільської міської ради. Заснований в 1984 році Білопільським машинобудівним заводом. У 2000 році переданий Білопільській міськраді. Адреса закладу: м. Білопілля, вул. Супруна,3. Загальне керівництво та контроль за роботою закладу здійснює завідувач Федоренко Наталія Юріївна, яка має освіту вищу за фахом, стаж педагогічної роботи 32 роки, стаж роботи на керівній посаді 21 рік. Методичну роботу в закладі впроваджує вихователь – методист Петренко Надія Андріївна, стаж роботи 12 років, на посаді 4 роки. У закладі працює 21 педагог, 2 музичних керівники, практичний психолог, інструктор з фізичного виховання та керівник хореографічного гуртка. 19 педагогів мають вищу педагогічну освіту

Педагогічний колектив різний за віковим складом, але об'єднаний однією ідеєю: бути кращими у своїй професії. Пліч-опліч працюють як досвідчені, так і молоді педагоги.

Педагоги мають наступні кваліфікаційні рівні:

8 педагогів – І першу кваліфікаційну категорію, 5 – ІІ кваліфікаційну категорію 6 – спеціалісти, 2 вихователя мають середню освіту і стаж педагогічної роботи понад 25 років.

У дошкільному закладі функціонують 11 груп, укомплектованих за одновіковим принципом. Списковий склад контингенту дітей – 198. Заклад працює 5 днів на тиждень за 10, 5 годинним робочим днем.

Приміщення дитсадка побудовано за типовим проєктом. Територія дитячого садка займає площу 2 га. На ній обладнано 12 ігрових майданчиків, 2 спортивних, наявні 11 квітників, дитячі городи для кожної групи.

Частими гостями в садочку є вихованці минулих років, вони відвідують своїх колишніх вихователів, є добрими шефами для малят.

Педагогічний колектив має в своєму арсеналі багато грамот, подяк, як районного, обласного, так і всеукраїнського рівня. Серед найбільших досягнень останніх років є перемога ( ІІІ місце) в обласній виставці-огляді кращих методичних розробок педпрацівників ДНЗ у 2019 р., публікації у фахових виданнях “Дошкільне виховання”, “Палітра педагога”.

Завідувач

Федоренко Наталія Юріївна

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 34584061

Адреса: Сумська область, місто Білопілля, вул. Супруна 3

Сайт: https://dnz-sone4ko.wixsite.com/dnz-sone4ko

E-Mail адреса: DNZ-Sone4ko@ukr.net

Контактні телефони: (05443)91008

Завідувач: Федоренко Наталія Юріївна

Вхід для адміністратора