A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради

Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»

Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» створений рішенням 4 сесії 7 скликання Білопільської міської ради від 24.10.2019.

Засновник – Білопільська міська рада.

Розпочав свою роботу з 2 січня 2020 року.

Центр – комплексний заклад позашкільної освіти. Заняття в гуртках здійснюються у позанавчальний та позаурочний час як у будні дні, так й у вихідні дні тижня. Мова навчання – українська.

Структура закладу включає інформаційно-методичну, психологічну служби, відділення Малої Академії наук України – наукове товариство учнів для поглибленого вивчення навчальних дисциплін та галузей науки і техніки та 2 навчально-виховних відділи, які працюють за вісьмома напрямами: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, військово-патріотичний, фізкультурно-спортивний, еколого-натуралістичний, науково-технічний, дослідницько-експериментальний, гуманітарний.

Станом на 01 жовтня 2020 року в закладі функціонує 79 гуртків за такими організаційними формами як творчі об’єднання, гуртки, секції, студії, школи, театри, клуби та ін., які охоплюють 963 вихованців віком від 3 до 18 років.

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку працює школа раннього творчого розвитку «Малятко».

Освітній процес забезпечують 29 керівників гуртків, культорганізатор, акомпаніатор, практичний психолог, методисти та завідувачі відділів. З них – 24 мають вищу освіту.

Матеріальна база закладу включає 14 навчальних кабінетів, спортивну залу / залу для проведення масових заходів, виставкову залу, краєзнавчу кімнату-музей. На території закладу встановлена бесідка для проведення занять у «зеленому класі». Кабінети оснащені новими меблями, комп’ютерною технікою, обладнанням та матеріалами для якісного навчання.

Заняття гуртків, груп та інших творчих об’єднань також здійснюються у приміщеннях закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Білопілля відповідно до укладених угод.

Пріоритетами діяльності Центру дитячої та юнацької творчості є пошук і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей, задоволення потреб дітей і юнацтва у творчій самореалізації, популяризація та пропаганда конкурсних програм для дітей і юнацтва, організація дозвілля. Саме система позашкільної освіти позашкільного закладу дає додаткову можливість навчити кожного вихованця самостійно мислити, діяти в нестандартних умовах, вирішувати найрізноманітніші завдання сьогодення.

 

 

Контакти

Код ЄДРПОУ: 43435992

Адреса: Сумська область, місто Білопілля, вулиця Олександра Олеся, 10

Сайт: https://sites.google.com/view/bilopillya-cdut

E-Mail адреса: 43435992@mail.gov.ua

Контактні телефони: (05443)92201, (05443)92643

Директор: Садова Наталія Миколаївна

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора